PODKARPACIE. Policjanci oddali cześć zmarłemu żołnierzowi

RZESZÓW. Są gesty, które znaczą więcej niż słowa. Funkcjonariusze z komendy wojewódzkiej w Rzeszowie, na czele z szefem podkarpackiej Policji insp. Jarosławem Tokarczykiem, uczcili pamięć tragicznie zmarłego żołnierza Wojska Polskiego sierż. Mateusza Sitka. Przed budynkiem komendy rozbrzmiały sygnały policyjnych radiowozów.

303-293964

Punktualnie o godz. 12, przed budynkiem Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, zabrzmiał odgłos syren policyjnych radiowozów. W ten sposób oddano hołd sierż. Mateuszowi Sitkowi, żołnierzowi Wojska Polskiego. Żołnierz 1 Warszawskiej Brygady Pancernej został śmiertelnie ugodzony nożem w czasie pełnienia służby na białoruskiej granicy.

Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie insp. Jarosław Tokarczyk wspólnie ze swoimi zastępcami – podinsp. Piotrem Stępką i mł. insp. Małgorzatą Fąfarą, kadrą kierowniczą oraz policjantkami i funkcjonariuszami, w geście solidarności służb mundurowych, które na co dzień wspólnie troszczą się o bezpieczeństwo oddali cześć tragicznie zmarłemu żołnierzowi.

303-293965

źródło: Podkarpacka Policja

zdj. PP 

12-06-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.