Poznaj na nowo unikalną rezydencję arystokratyczną w Łańcucie. Dyrektor Piotr Szopa: Łańcut łączy ludzi. To miejsce kultury i edukacji (VIDEO)

|

Poznaj na nowo unikalną rezydencję arystokratyczną w Łańcucie. Dyrektor Piotr Szopa: Łańcut łączy ludzi. To miejsce kultury i edukacji (VIDEO)

ŁAŃCUT / PODKARPACIE. Zachęcamy Państwa do obejrzenia i wysłuchania rozmowy z dr Piotrem Szopą, dyrektorem Muzeum- Zamku w Łańcucie. Warto zasięgnąć informacji u źródła jakie perspektywy plany, cele i marzenia ma wobec tego obiektu i nie tylko, nowy gospodarz tego wyjątkowego miejsca.

Z rozmowy dowiadujemy się o planowanym przedsięwzięciu w pałacu w Julinie. Dyrektor zdradza kilka szczegółów docelowych atrakcji i funkcji tego obiektu. Jednocześnie podkreśla jak duże jest to wyzwanie.

Zachwyt jaki wzbudza Muzeum-Zamek w Łańcucie w oczach odwiedzających to spuścizna tradycji i kultury polskiej arystokracji. Natomiast dziś spoglądamy również w kierunku tych, którzy na co dzień troszczą się o ten obiekt. Zespół pasjonatów i fachowców m.in. takimi słowami dyrektor Szopa opisuje swoich pracowników.

Dla miłośników kultury zamek planuje szereg atrakcji i pewną niespodziankę

Zapytaliśmy również o to jak dyrektor Piotr Szopa widzi Zamek w Łańcucie za 10, 20 lat. Odpowiedź zapewne Was zaskoczy.

Zapraszamy!

Grafika poglądowa


31-01-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.