PILNE. Tragiczny wypadek na S19 przed Rzeszowem!

PODKARPACIE. Dziś przed godziną 12:00 na drodze ekspresowej S19 na wysokości Sokołowa Małopolskiego, doszło do zderzenie dwóch samochodów ciężarowych i osobówki. W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniósł 66-letni mieszkaniec powiatu niżańskiego. 

1699016302757

– Kierujący Volkswagenem 66- letni mieszkaniec powiatu niżańskiego jadąc z pasażerką 61-letnią mieszkanką powiatu niżańskiego, drogą S19 w kierunku Rzeszowa na wysokości 449 km zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z kierującym pojazdem DAF kierowanym przez 61-letniego kierowcę, a następnie wjechał do rowu. Po zderzeniu, kierujący samochodem DAF jadący w kierunku Niska zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z jadącym w kierunku Rzeszowa jadącym również samochodem DAF,  kierowanym przez 29-letniego kierowcę. W wyniku zderzenia kierujący pojazdem volkswagen poniósł śmierć na miejscu. Pasażerka pojazdu Volkswagen została przewieziona do szpitala. Policjanci prowadzą czynności na miejscu pod nadzorem prokuratora. – informuje asp. Andrzej Stebnicki z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

źródło: KMP Rzeszów

zdjęcie: podglądowe/ archiwum redakcji

03-11-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.