Specjalista ds. BHP w niepełnym wymiarze czasu pracy (1/2 etatu)

Data dodania: 2024-04-26 08:22:33
#ID: 51193

Firma
"POLIKAT" poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

Specjalista
ds. BHP

Miejsce pracy: Brzozów

Główne zadania osoby na tym stanowisku
to:

Budowanie
kultury bezpieczeństwa, praca z kierownictwem i wszystkimi pracownikami

w celu budowania świadomości załogi w obszarze BHP.

Monitorowanie
funkcjonowania systemu zarządzania BHP.

Raportowanie i
współpraca z organami administracji państwowej w zakresie BHP i ppoż.

Prowadzenie
audytów wewnętrznych, dokumentacji oraz szkoleń wstępnych
i okresowych z zakresu BHP.

Prowadzenie
analizy ryzyka zawodowego.

Opiniowanie
nowych inwestycji, urządzeń oraz procesów technologicznych.

Ustalanie
przyczyn oraz okoliczności wypadków i zdarzeń potencjalnie wypadkowych.

Sporządzanie
okresowych analiz stanu BHP w zakładzie.

Dobór środków
ochrony indywidualnej i zbiorowej dla stanowisk pracy.

Współtworzenie
procedur i instrukcji w obszarze BHP oraz ppoż.

Wsparcie i
podejmowanie działań w zakresie ograniczenia wpływu czynników niebezpiecznych,
szkodliwych i uciążliwych w celu poprawy warunków pracy.

Opiniowanie
oraz udział w przekazywaniu do użytkowania nowych stanowisk pracy, maszyn i
budynków.

Udział w audytach BHP i ppoż. – zewnętrznych,
korporacyjnych i wewnętrznych.

Realizacja
działań wynikających z Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie służby BHP.

Wymagania:

wykształcenie
wyższe o specjalności „bezpieczeństwo i higiena pracy” lub ukończone studia
podyplomowe z zakresu bhp oraz co najmniej rok stażu pracy w służbie bhp;

znajomość
pakietu MS Office;

znajomość
przepisów prawnych – z zakresu bhp, prawa pracy, zabezpieczenia społecznego,
ochrony danych osobowych;

mile widziane kompetencje inżynierskie
– wiedza na temat urządzeń i maszyn;

rozwiązywanie złożonych problemów –
umiejętność identyfikacji czynników niebezpiecznych i sposobów ich niwelowania;

krytyczne
myślenie – umiejętność oceniania ryzyka dla zagrożeń w pracy;

chęć nauki i
dalszego rozwoju.

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w niepełnym
wymiarze czasu pracy (1/2 etatu)

- wspierające środowisko pracy

- pakiet świadczeń socjalnych

Aplikacje
zawierające CV prosimy przesyłać na
adres mailowy:

polikat@polikat.com

z
nazwą stanowiska w tytule.

Prosimy
o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez
POLIKAT S.A. z siedzibą w Brzozowie oraz na przetwarzanie moich danych
osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji
przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie
Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883) mających miejsce w ciągu jednego
roku. Zgoda może być odwołana w każdym czasie.

Zastrzegamy
sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Cena: Do negocjacji

Powołaj się na ogłoszenie z lancut24.pl