Pracownik obsługi klienta

Data dodania: 2024-02-19 09:25:52
#ID: 49741

Poszukujemy osób na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta w
sklepie i na zewnątrz, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
zajmującą się sprzedażą paliw, usług gastronomicznych oraz pozostałych
produktów z oferty sklepowej.

Miejsce pracy:

Stacja paliw ORLEN 1274 Sanok ul. Lipińskiego 211

Zadania:

*Obsługa kasy fiskalnej oraz terminala kart płatniczych

*Wystawianie faktur

*Przygotowanie oferty gastronomicznej z gotowych półproduktów

*Obsługa Klienta zgodnie ze standardami Firmy

*Merchandising

*Kontrola terminów przydatności

*Przyjmowanie dostaw towarów oraz układanie na półkach

*Dbałość o czystość i porządek w miejscu pracy

Wymagania:

-Miła aparycja- niezależnie od wieku i płci ;-)

- Mile widziana znajomość technik sprzedażowych oraz standardów obsługi Klienta (ale niekoniecznie, gdyż szkolimy od podstaw)

- Zaangażowanie

Oferujemy:

*system szkoleń stacjonarnych oraz e-learning

*pełny etat

*ubrania firmowe z usługą pralni

*zniżki dla pracowników: 8 gr na paliwo, 30% na wybrane napoje i przekąski, 50 % na ofertę gastronomiczną

*pracę w fajnej, serdecznej atmosferze

*ścieżkę kariery zawodowej

*wynagrodzenie płatne zawsze na czas

*pracę
na zmiany 12 godzinne, dzięki którym zyskuje się sporo wolnego czasu
oraz niższe koszty dojazdu z tego tytułu( miesięcznie wychodzi ok. 14-15
zmian)

Zapraszam do kontaktu - więcej informacji pod numerem tel. 691571281

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie swojej aplikacji na adres s1274@interia.pl

Prosimy
o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu
rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29. 08. 97 roku o Ochronie Danych
Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Do zobaczenia na rozmowie.

Cena: 0

Cena: Do negocjacji

Powołaj się na ogłoszenie z lancut24.pl