ŁAŃCUT. Koncert „Szlagiery dwudziestolecia międzywojennego”

ŁAŃCUT / PODKARPACIE. Muzeum – Zamek w Łańcucie zaprasza w piątek 26 maja na koncert „Szlagiery dwudziestolecia międzywojennego”. Będzie to koncert z tłumaczeniem PJM. Na scenie w Sali Balowej zabrzmią piosenki kabaretów Qui Pro Quo, Morskie Oko i Czarny Kot oraz znane melodie filmowe z lat dwudziestych i trzydziestych w wykonaniu zespołu wokalno-aktorskiego „Sonanto”.

Zespół wokalno-aktorski „Sonanto” powstał w Warszawie w 2012 r. Jest tworzony przez wokalistów, śpiewających aktorów oraz instrumentalistów. Członkami zespołu są absolwenci: Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi, Akademii Teatralnej w Warszawie, Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie (obecnie Akademii Sztuk Teatralnych im. S. Wyspiańskiego), Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku, Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, Wydziału Wokalno-Estradowego ZPSM im. Fryderyka Chopina w Warszawie oraz Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty
Baduszkowej.

Początek wydarzenia o godz. 19.00. Bilety w cenie 5 zł dostępne w Kasach
Muzeum (Maneż, ul 3-go Maja 10) od wtorku 23 maja.

Koncert odbędzie się w ramach przedsięwzięcia grantowego KBB/087 „Klucz- program dostępności Muzeum – Zamek w Łańcucie” realizowanego w ramach projektu „Kultura bez barier” przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, Oś Priorytetowa IV Innowacje społeczne i współpraca ponadnarodowa, Działanie 4.3 Współpraca ponadnarodowa, na podstawie umowy nr POWR.04.03.00-00-0071/20 z dnia 26 marca 2021r.

źródło: Materiały nadesłane 

22-05-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.