GŁOGÓW MAŁOPOLSKI. BUSZowanie i Sprzątanie. Dołącz do akcji!

LASY PAŃSTWOWE / GŁOGÓW MAŁOPOLSKI. Nadleśnictwo Głogów, zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w wydarzeniu pn. BUSZowanie i sprzątanie, organizowanego na terenie Nadleśnictwa Głogów, leśnictwa Wysoka, w dniu 20 maja 2023 r. (sobota) o godzinie 9:00.

Spotkanie rozpocznie się w Zielonej Klasie przy siedzibie Nadleśnictwa Głogów (ul. Fabryczna 57, 36-060 Głogów Małopolski).

BUSZowanie i sprzątanie, czyli marszobieg na orientację połączony ze zbieraniem śmieci, to wydarzenia mające na celu promowanie zdrowego stylu życia wśród lokalnej społeczności oraz właściwych postaw człowieka wobec środowiska naturalnego. W tegorocznej I edycji wydarzenia dla wszystkich uczestników „BUSZowanie i sprzątanie” będzie przygotowana prelekcja na temat projektu „Dobre z lasu”, połączona z degustacją produktów tej marki.

Udział w wydarzeniu jest możliwy tylko i wyłącznie po wcześniejszym wypełnieniu formularza zgłoszeniowego oraz przesłania go na adres mailowy: piotr.labno@krosno.lasy.gov.pl. Wzór formularza jest dostępny na stronie Nadleśnictwa Głogów, zakładka „BUSZowanie i sprzątanie”. O udziale w wydarzeniu pn. „BUSZowanie i sprzątanie” będzie decydowała kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona i wynosi 50 osób. Każde zatwierdzone zgłoszenie będzie potwierdzone wiadomością zwrotną. W wydarzeniu mogą też brać udział dzieci wraz z opiekunami.

Przed wysłaniem zgłoszenia należy zapoznać się z regulaminem wydarzenia, który również jest dostępny na ww. stronie Nadleśnictwa Głogów, gdzie znajdują się wszystkie niezbędne informacje.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia można uzyskać również pod numerem telefonu: 17 851-05-48 lub 662 197 004.

 

źródło: Lasy Państwowe / Nadleśnictwo Głogów 

zdjęcie: Lasy Państwowe / Nadleśnictwo Głogów

11-05-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.